backlinkir

همانگونه که همه ی وبمستر های حرفه ای در جریان هستند برای اینکه بهترین نتیجه را در گوگل داشته باشید لازم است سه نکته را رعایت کنید که ما در اکسپرت سئو به آن سه فرمان می گوییم. این سه فرمان شامل :

  1. تولید محتوا (که نقش اصلی را صاحب سایت بازی میکند)
  2. سئو (که ما در اکسپرت سئو در خدمت شما هستیم)
  3. خرید بک لینک (که ما وب سایت http://backlink.ir را برای اینکار تأیید میکنیم)

علت تأیید ما نیز این هست که این سایت به هیچ عنوان بر اساس معیار منسوخ شده پیج رنک بک لینک فروشی نمیکند و برای کلیه سایت های این مجموعه آنالیز شفاف موجود هست و کیفیت لازم را برای خرید بک لینک دارا می باشد.


همانگونه که میدانید بر روی اینترنت سایت های بسیار خوبی برای خرید بک لینک وجود دارد که لازم هست تک تک این سایت ها را گلچین کرده و هر ماه زمان زیاد و هزینه زیادی برای تمدید آنها اختصاص دهید که در http://backlink.ir این امکان میسر هست بسته به بودجه و رقابتی که روی کیورد مورد نظر شما وجود دارد خرید کنید.

اما نکاتی که لازم هست موقع خرید بک لینک با کیفیت رعایت کنید چیست؟

Authority : اتوریتی یک الگوریتم برای سنجش میزان کیفیت یک سایت و قدرت دامنه آن است که توسط موز . کام ارائه شده است. که ملاک خوبی برای سنجش میزان قدرت یک سایت است. البته این ملاک ارزش گذاری باید کنار فاکتورهای دیگر بررسی شود و در مجموع در مورد یک سایت اظهار نظر کرد. برای بررسی اتوریتی یک سایت از اینجا اقدام کنید. مشاهده پیج اتوریتی سایت : http://moonsy.com/page_authority

 

Trust Rank و Real Rank و Value : ضریب اعتمادی که گوگل نسبت به یک سایت دارد که می توانید توسط سایت سئو مسترینگ این مقدار را مورد سنجش و ارزیابی قرار دهید.

 

سن دامنه و تعداد ایندکس ها : گوگل همیشه برای سایت ها پیشکسوت ارزش بیشتری قائل است بنابراین سایت هایی که سن بیشتری دارند نزد گوگل ارزشمندتر هستند.

صفحه خرید بک لینک : http://backlink.ir/?page_id=256

صفحه خرید رپورتاژ : http://backlink.ir/?page_id=1441

شماره تماس : 02833788880 – 09127822012

اینستاگرام : http://instagram.com/backlink_ir