خانه / مقالات سئو / آموزش کار کردن اضافه بر روی سئو سایت

آموزش کار کردن اضافه بر روی سئو سایت

آموزش کار کردن اضافه بر روی سئو سایتReviewed by ali khazraei on May 29Rating: 5.0آموزش کار کردن اضافه بر روی سئو سایتآموزش کار کردن اضافه بر روی سئو سایت

کار کردن اضافه بر روی سئو سایت

سئو: لطفا از کار کردن اضافه بر روی سئو سایت دیدن فرمایید.

کار کردن اضافه بر روی سئو سایت

 

کار کردن اضافه بر روی سئو سایت

 

شاید دیده باشید که برخی وب مسترها با تاکید اضافه بر روی برخی متریک ها سئو و یا به عبارتی over بهینه سازی بجای اثرگذاری مثبت بر روی سئو سایت خود، اثرگذاری منفی را منجر می شوند. متریک های سئو مواردی را شامل می گردد و حال برخی می خواهند با انجام بیش از حد این موارد تاثیر خود را در سئو بیشتر نمایند اما در حقیقت اثر منفی را در سئو سایت و بهینه سازی سایت خود اعمال می نمایند.

 

استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی در سئو سایت

یکی از مواردی که دیده می شود این است که از کلمات کلیدی بیش از حد استفاده می نمایند. برای مثال اگر کلمه کلیدی سایت سئو سایت است برخی وب مسترها برای اینکه گوگل رنکینگ بالاتری را به آنها دهد از کلمه کلیدی بیش از حد و بدون معنا استفاده می کنند. این تکرار بی معنی و بی مفهوم کاربسند بودن محتوا را از بین می برد و موجب می شود شاید کاربر پس از مطالعه و خواندن محتوا به دلیل تکرار بیش از حد کلمه کلیدی و نیافتن معنا و مفهومی در محتوا ، آن را رها نماید و سایت شما را ترک کند.

 

لینک دهی داخلی بیش از حد در سئو سایت

یکی دیگر از پارامترهای سئو سایت،  لینک دهی داخلی می باشد. بدین معنا که با کلمه کلیدی خود به صفحه مورد نظر لینک دهیم. برخی وب مسترها با توجه به دانستن این مورد می خواهند با لینک دهی اضافه تاثیرگذاری را در روند سئو سایت خود بیشتر نمایند. یعنی اینکه در هر صفحه از سایت ، لینک دهی داخلی ربا بیشت از حد انجام می دهند و ممکن است در صفحه ای ده بار به ازای کلمه کلیدی لینک دهی نمایند.

[ad_2] منبع:سئو و بهینه سازی
امیدواریم که از کار کردن اضافه بر روی سئو سایت لذت برده باشید.لطفا نظرات خود را درباره کار کردن اضافه بر روی سئو سایت با ما در میان بگذارید.

درباره ی مدیر

علی خضرائی هستم وبمستر سایت اکسپرت سئو, 5 سال هست که در زمینه سئو فعالیت دارم

همچنین ببینید

آموزش سئو حرفه ای سایت

آموزش سئو حرفه ای سایت

آموزش سئو حرفه ای سایتReviewed by ali khazraei on Jul 25Rating: 5.0آموزش سئو حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.