خانه / مقالات سئو / الگوریتم گوگل دنس

الگوریتم گوگل دنس

الگوریتم گوگل دنس چیست ؟

الگوریتم گوگل دنس چگونه است ؟

امروز نیز اکسپرت سئو در خدمت شما عزیزان است با مقاله ای حول موضوع گوگل دنس یا همان رقص گوگل. موضوعی که باعث شد این مطلب را امروز انتخاب کنیم این است که گوگل اکسپرت سئو را چند روزی است که به رقص آورده! بله.. رقصی که برای پایان آن زمانی مشخص نشده است و نمیشود. کلمه رقص در سئو سایت  و گوگل شاید از نظر خیلی ها کمی عجیب و بعید باشد اما دقیقا نام الگوریتمی است که گوگل آن را برای این الگوریتم انتخاب کرده است.

الگوریتم گوگل دنس

گوگل دنس الگوریتمی است که گوگل آن را برای آزمایش سایت های مختلف که با هم رقابت دارند اجرا میکند تا آن ها را از لحاط مختلف بررسی نماید.این آزمایش ممکن است گاهی بسیار سخت باشد و حتی برخی از ایندکس های ثبت شده سایت ها را غیرفعال کند. ممکن است این آزمایشات چند روز و یا تا چند هفته و ماه ادامه داشته باشد و حتی در بدترین حالت ممکن است کلا سایت از نتایج جستجوی گوگل حذف شود!

سوالی که در بین مشتری های اکسپرت سئو مشترک است این است که زمان به پایان رسیدن گوگل دنس کی است؟! باید گفت که برای الگوریتم گوگل دنس هیچ زمان و معیاری در نطر گرفته نشده است و تنها خود گوگل این مورد را ارزیابی میکند. در این زمان که سایت ها دچار الگوریتم گوگل دنس میشوند اکثر مدیران وب سایت ها سر در گم شده و شروع به خرید بک لینک و تغییر کد های سایت و سئو سایت مجدد و هم چنین سایر فعالیت هایی که مربوط به بالا بردن رتبه سایت میشود میکنند و نمیدانند که این کار کاملا اشتباه است و گوگل منتظر چنین لحطه ای است که سایت های متخلف را شناسایی کند !الگوریتم گوگل دنس

پس خونسردی خود را کاملا حفط نمایید و منتظر باشید تا گوگل آزمایشات خود را به پایان برساند. در این زمان تولید محتوا را فراموش نکنید و همانند سایر روزها به تولید محتوای جدید برای نگه داشتن سئو سایت خود بپردازید. در هنگامی که گوگل الگوریتم رقص گوگل را در سایت شما فعال میکند هم چنین میتوانید به روابط عمومی سایت خود ادامه دهید و اگر این کار را درست و به موقع انجام دهید مطمعن باشید که میتوانید سایت خود را در این آزمایش سربلند کنید و به قدرت گرفتن صفحات و سایت خود کمک کنید.

این آزمایش را جدی بگیرید و آن را یک فرصت بهینه برای بهتر شدن نتایج سئو و بهینه سازی سایت تان بدانید و از این روز ها نهایت استفاده را کنید چون بسیار دیده شده که با جدی گرفتن این آزمایشات سایت پیشرفت بسیار خوبی داشته و نتایج آن در گوگل بالاتر رفته است.

خب این مقاله سئو و بهینه سازی اکپسرت سئو نیز همینجا به پایان رسید. امیدواریم که نهایت استفاده را از آن کرده باشید و هم چنین برای تکمیل اطلاعات سئو سایت تان مفید بوده باشد. با مقالات آموزش سئو تیم ما همراه باشید خوبان.

درباره ی نویسنده

همچنین ببینید

آموزش سئو حرفه ای سایت

آموزش سئو حرفه ای سایت

آموزش سئو حرفه ای سایتReviewed by ali khazraei on Jul 25Rating: 5.0آموزش سئو حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.