خانه / مقالات سئو / انتخاب تیتر مناسب

انتخاب تیتر مناسب

فاکتور های انتخاب تیتر مناسب برای پست های سایت

همانطور که میدانید انتخاب تیتر مناسب برای مطالب سایت تان میتواند روشی آسان برای جذب کاربر میباشد. اکسپرت سئو امروز هم برای شما مقاله آموزش سئو جدیدی آماده کرده با این هدف که بتوانید با انتخاب یک تیتر متفاوت کاربر های جدیدی را به کاربر های همیشگی سایت تبدیل کرده و سئو سایت خود را بهبود ببخشید.

در واقع میتوانیم اینطور بگوییم که در صورتی که تیتر مناسبی برای مطالب خود انتخاب کنید کاربر را علاوه بر اینکه راغب به خواندن آن پست میکنید بلکه کاربر با توجه به علاقه نشان دادن به آن تیتر ممکن است آن را به اشتراک بگذارد. و در صورت انتخاب نکردن تیتر مناسب هرچند که مطالبی پربار در آن محتوا باشد کاربر میلی به خواندن آن نشان نخواهد داد. همه این فعالیت های هر چند کوچک , گامیست بزرگ برای سئو سایت بهتر. انتخاب تیتر مناسب برای مقاله ها آنقدر ها هم که فکر میکنید دشوار نیست. ما تعدادی از رموز انتخاب را به شما آموزش خواهیم داد اما در کل باید بدانید که برای نوشتن یک تیتر مناسب تنها به کمی خلاقیت و دقت نیاز است.

انتخاب تیتر مناسب

انتخاب تیتر سوالی !

خودتان را به جای کاربر بگذارید. آیا با دیدن سوالاتی که پاسخ آن را نمیدانید ترغیب نمیشوید که آن مقاله را برای یافتن پاسخ سوالی که ذهنتان را درگیر کرده است تا آخر مطالعه کنید؟! دقیقا همینطور خواهد بود. ذهن ناخودآگاه دوست دارد که بیشتر بداند. پس چه بهتر که وقتی پاسخی آماده برای سوالی میبیند آن را مطالعه کند. این روش برای سئو سایت و گرفتن رتبه بهتر در گوگل نیز مناسب است.

داستان های صادقانه

افراد همیشه دوست دارند که از تجربیات واقعی دیگران استفاده کنند. میتوانید در تیتر هایی که انتخاب میکنید به شکست ها یا روش هایی که منجر به پیروزی شده استفاده کنید. افراد به صورت ناخود آگاه تمایل دارند که از تجربه های دیگران استفاده کنند!

 

کاربر را متعجب کنید !

میتوانید در مقاله های سایت خود از عناوینی استفاده کنید که کاربر با دیدن آنها شگفت زده شود. یا عنوان برایش غیر قابل تصور و فرا تر از آن باشد. دروغ ننویسید اما به گونه ای بنویسید که باور کردنش برای کاربر دشوار باشد. اینگونه تمایل یدا میکند که مطلب را مطالعه کند. به طور مثال عنوان " چگونه در یک هفته پولدار شویم! " میتواند تیتر مناسبی برای کسب درآمد باشد.

انتخاب تیتر مناسب

به کاربران یاد بدهید که چه کار باید کنند

همانطور که میدانید انسان ها همیشه عاشق یاد گرفتن هستند. اگر شما نیز بتوانید مطالبی برای آموزش به کاربران داشته باشید بدانید که سایت تان بی شک رتبه خوبی در سئو بدست خواهد آورد. همانطور که بنده با انتشار همین پست آموزشی توانسنم شما را ترغیب به خواندن آن کنم شما نیز به همانگونه خواهید توانست در انتخاب یک عنوان مناسب موفق باشید!

 

مشکلات کاربران را حل کنید !

همه مردم در زندگی مشکلاتی دارند که به هر دری میزنند تا راه حلی برای مشکلات خود بیابند. چرا شما راه حلی برای آن ها نداشته باشید. به طور مثال با عنوان هایی مانند  " چطور از ورشکستگی نجات یابم؟ " میتواند عنوان خوبی برای استقبال کاربران باشد.

 

به کاربران خود سود برسانید

به طور قطع کسی دوست ندارد زمانی را صرف خواندن مطلبی کند که فایده و جذابیتی در آن نمیبیند. اما اگر بتوانید در تیتر انتخلبی خود کاربر را متوجه این موضوع کنید که این مقاله میتواند برای او مفید باشد.

 

 اگر بتوانید با امتخاب تیتر های مناسب برای مقاله های خود کاربران را هر چه بیشتر در سایت خود نگه دارید میتوانید همواره در سئو و بهینه سازی سایت خود قدم بزرگی را بردارید. نوشتن تیتر مناسب آنقدر ها هم که فکر میکردید سخت نبود.

برای خواندن مقاله سئو بیشتر میتوانید در قسمت مقالات سئو موضوع مورد نظر خود را جستجو نمایید.

با آموزش سئو سایت اکسپرت سئو همراه باشید.

 

درباره ی نویسنده

همچنین ببینید

آموزش سئو حرفه ای سایت

آموزش سئو حرفه ای سایت

آموزش سئو حرفه ای سایتReviewed by ali khazraei on Jul 25Rating: 5.0آموزش سئو حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.