خانه / آموزش سئو / بهترین برنامه های وابسته

بهترین برنامه های وابسته

بهترین برنامه های وابستهReviewed by مدیر on Apr 18Rating: 4.5

در این مقاله از اکسپرت سئو بر خلاف تمامی مطالب مربوط به سئو و بهینه سازی سایت , می پردازیم به روش های کسب درآمد .معمولا برنام های وابسته، مقرون بصرفه ترین راه برای پول درآوردن از سایت هستند. زمانی که PPC نمیتواند برای شما درآمدزا باشد، برنامه های وابسته هستند که میتوانند برای شما پول زا باشند. اما بسیار به این بستگی دارد که از کدام شبکه وابسته استفاده میکنید. هزاران شبکه وابسته وجود دارند اما همه آنها مثل هم نیستند. اگر یک شبکه وابسته بد انتخاب کنید، به راحتی وقت خود را تلف کرده اید. به همین دلیل ما یک لیست از بهترین برنامه های وابسته برای شما جمع آوری کرده­ایم:

کسب درآمد

 1. Hotel  Tonight

Hotel Tonight بهترین برنامه برای مسافران دقیقه آخری است. هر روز در ظهر این برنامه(موجود برای آیفون و اندروید) یک لیست از هتل های باکیفیت دارای تخفیف برای شهرها نشان میدهد. طرفین $25 از اعتبار مجانی هتل را دریافت میکنند.

 1. Commission Junction

این یکی از اولین شبکه های وابسته است اما هنوز هم بهتر از قبل کار میکند. بخش بسیار بزرگ پیشنهادات، شامل پیشنهادات منحصر بفرد بسیار زیادی که جای دیگری نمیتوانید پیدا کنید.

بیشتر برندهایی که برنامه وابسته دارند را میتوان در CJ پیدا کرد اما مشکل اینجاست که برای برندهای معروف باید توسط تبلیغ کار، تایید شده باشید. بعضی وقت ها زمانی که تبیلغگر وابسته های جدید را قبول نکند، شما رد خواهید شد حتی اگر سایت و توانایی های گسترش آن خارج از جهان باشند، اما بازهم برندهای زیادی در CJ هستند که میتوانید امتحان کنید. نرخ کارمزد آنجا، بالاترین قیمت در صنعت نیست اما بازهم ممکن است که محصولاتی با هزینه کارمزد 50% یا بیشتر را پیدا کنید.

 

 1. ShareASale

ShareASale نیز یکی دیگر از برنامه های بزرگ وابسته است که پیشنهادات زیادی در طبقات مختلف دارد. آن هردوی راهنمایی، فروش و حتی کلیک را دارد بنابراین انتخاب های خیلی زیادی وجود دارد. بطور کلی، کارمزدها در آنجا بخشنده هستند هرچند که کاملا به محصولات و اعلان کننده بستگی دارد. SAS یک بخش خیلی بزرگ از تبلیغ کننده و هزاران محصول برای انتخاب، دارد. عیب آن این است که بسیاری از سایت ها رد میشوند و اگر سایت شما خوب نباشدف ممکن است نتوانید پذیرفته شوید.

 1. Amazon

Amazon یکی از شناخته شده ترین شبکه های وابسته است. در زمینه انتخاب پیشنهادات، همه شبکه های دیگر را شکست میدهد. شما تقریبا آزاد هستید که هر محصولی را در آمازون بفروشید. کارمزدها زیاد ارزان نیستند اما میتوانید از آن برای درآمدزایی در هر طبقه ای استفاده کنید. آمازون یک انتخاب عالی برای کتاب ها و CD ها است اما برای محصولات سلامتی، وسایل خانه و چیزهای دیگر، غذا و غیره، نیز خوب عمل میکند.

کسب درآمد از اینترنت

 1. eBay

eBay نیز یک انتخاب عالی تقریبا برای هر طبقه ای است هرچند که بخش های پیشنهادی آن به اندازه آمازون بزرگ نیستند. پذیرفته شدن به برنامه خودش میتواند یک مشکل باشد زیرا وابسته های زیادی دارند و وقتی که یک وابسته جدید بخواهد عضو شود، بسیار عیبجو هستند. کارمزد آن در بین بقیه بالاترین قیمت نیست اما اگر فروش زیادی نداشته باشید، ضرر خواهید کرد.

 1. ClickBank

ClickBank بهترین انتخاب برای کتاب های الکتریکی و سایر محصولات دیجیتالی می باشد. واسط کاربران و منطق آن خوب نیست و ممکن است گاهی محصولاتی خیلی خوب را به راحتی از دست بدهید زیرا نتوانید آنها را پیدا کنید ولی درکل، این یکی از بهترین شبکه ها با کارمزد کم است. باتوجه به هزینه ها، این شبکه برای مبتدیان سخت خواهد بود زیرا اگر فروش نکنید، برای آن مسئول خواهید بود. اما با این حال این بسیار با ارزش است مخصوصا اگر ترافیک زیادی در سایتتان دارید و در پیشنهادات خود جدی هستید.

 1. Max Bounty

Max Bounty هزاران پیشنهادی که سایت های بزرگ میدهند را ندارد اما شبکه خیلی خوبی است. راهنماهای زیاد و پیشنهادات منحصر بفرد زیادی دارد. همچنین بعضی از راحتترین پیشنهادات را هم دارد- ثبت ایمیل که پول زیادی نمیبرد و بسیار راحت تر از فروش و سایر روش های راهنمایی است. بسیاری از پیشنهادات باعث ترافیک جستجو میشود، بنابراین میتوانید آنها را در همان لحطه عرضه کنید حتی بدون اینکه لازم باشد برای آنها صفحه بسازید.

 1. Peer Fly

Peer Fly شبیه Max Bounty است اما محصولات بیشتری را برای عرضه پیشنهاد میکند. همچنین راهنمایی و پیشنهادات منحصر بفرد زیادی به خوبی ثبت ایمیل، دارد. بنابراین اگر به دنبال محصولات وابسته برای شروع آسان هستید، میتوانید این را امتحان کنید.

 1. Linkshare

Linkshare از بعضی جهات مانند آمازون و CJ است زیرا محصولات زیادی در طبقه های مختلف را عرضه میکند البته انتخاب به آن بزرگی نیست.

 

یکی از بهترین خصوصیات آن این است که اگر شما از آمریکا باشید، کارمزد 1 دلاری باعث میشود تا پول خود را به سرعت درآورید تا اینکه صبر کنید تا 100 دلار که آستانه خیلی از شبکه ها است، بشود. یکی از بزرگترین تبلیغ کننده های اینجا، Buy.com است که میتوانید محصولات را در طبقه های زیادی پیدا کنید. کارمزد آن نسبتا کم است اما باز محصولاتی هم وجود دارند که 50% یا بیشتر هزینه میبرند. پیشنهادات آن بیشتر فروش-راهنمایی است هرچند که راهنمایی آن خیلی اندک است، پس اگر به دنبال راهنمایی هستید این شبکه خیلی برایتان مفید نیست.

 1. Never Blue Ads

در مقایسه با بقیه، این شبکه خیلی خوب نیست اما اگر در بقیه موارد لیست موفق نشدید، آن را امتحان کنید. آنها درمورد وابسته هایی که میپذیرند بسیار سخت گیر هستند اما آنقدر هم عضویت در آنجا سخت نیست. آنها پیشنهادات منحصربفردی دارند بنابراین ضرری ندارد که آن را هم امتحان کنید. 

 1. PepperJam

Pepperjam  نیز یک شبکه وابسته خوب است هرچند که به بزرگی بقیه موارد لیست نیست. پیشنهادات خوبی دارد بنابراین اگر به دنبال سایتی شبیه آمازونبرای توسعه هستید، ممکن است در آن بتوانید پیدا کنید.

 1. More Niche

More Niche آخرین مورد لیست است نه برای اینکه از همه بدتر است بلکه چون یک شبکه طبقه ای است و به اکثریت متخصصان وب که در طبقه هایی که این پوشش میدهد یک سایت دارند، علاقه ای ندارد. طبقه بیشتر برای کاهش وزن، زیبایی و سلامتی مناسب است مخصوصا اگر ترافیک از انگلستان دارید زیرا همه تبلیغ کننده های آن در این طبقه ها قرار دارند و برترین برندهای انگلیسی هم وجود دارند. مطمئنا میتوانید این محصولات را به مخاطبان جهانی بفروشید اما برای انگلستان بهترین مورد است. کارمزد آن سخاوتمندانه است و موارد وابسته خیلی زیادی را پیشنهاد میکنند نه فقط بنرها و تبلیغات متنی.

پول زیادی در تبلیغات وابسته وجود دارد. اگر ترافیک خوب و هدفمند دارید، پیشنهادات وابسته بهترین شرط هستند.ممکن است در ابتدای یادگیری چیزی بدست نیاورید ولی از این کار دست نکشید.  به شبکه های درون لیست بپیوندید، پیشنهادات مناسب را پیدا کنید، شروع به توسعه آنها کنید.این شانس را دارید که پول خوبی بدست آورید.

درباره ی مدیر

علی خضرائی هستم وبمستر سایت اکسپرت سئو, 5 سال هست که در زمینه سئو فعالیت دارم

همچنین ببینید

سئو سایت شخصی

سئو سایت شخصی

یکی از زمینه های خدمات بهینه سازی سایت تیم ما سئو سایت شخصی میباشد که به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.