خانه / مقالات سئو / بکار گیری کلمات مناسب برای بهینه سازی وب سایت

بکار گیری کلمات مناسب برای بهینه سازی وب سایت

بکار گیری کلمات مناسب برای بهینه سازی وب سایتReviewed by ali khazraei on May 28Rating: 4.5بکار گیری کلمات مناسب برای بهینه سازی وب سایتبکار گیری کلمات مناسب برای بهینه سازی وب سایت

کلمات مفید بهینه سازی وب سایت چیست ؟

سئو: لطفا از کلمات مفید بهینه سازی وب سایت چیست ؟ دیدن فرمایید.

کلمات مفید بهینه سازی وب سایت چیست ؟

 

کلمات مفید بهینه سازی وب سایت چیست ؟

در بهینه سازی وب سایت می بایست ابتدا وب سایت به صورت کامل با استفاده از پارامترهای مهمی که مد نظر تمام موتورهای جستجو می باشد بهینه گردد و پس از آن نوبت به افزایش بازدید کننده از سایت می باشد که متناسب با هر حرفه شغلی ، مشتریان هر فعالیت شغلی متناسب با نیاز های خود در موتورهای جستجو اقدام به بررسی در حیطه محصول و یا خدمات مورد نظر خود می باشند، و در این حال سایت هایی مشاهده می شوند که در لیست های اولیه موتور جستجو گوگل قرار گرفته اند ، بنابراین رقابت موجود در حیطه شغلی در میان مشاغل گوناگون به رتبه سایت موجود در موتور جستجو بستگی دارد  زیرا هر چه سایت در اولویت های اولیه و رتبه های برتر مشاهده شود میزان بازدید کننده بیشتری را به همراه خواهد داشت یا اصلاحا سئو سایت بهتر می باشد . 

انتخاب کلمات مفید بهینه سازی وب سایت به قدری اهمیت دارد که به صورت کلی می توان بدین گونه بیان نمود که میزان بازید در هر کلمه ای با کلمه ی دیگر بسیار متفاوت می باشد .

 

هر چه کلمات بازدید بیشتری داشته باشند ،تعداد دفعات بیشتری بازدید از سایت شما انجام می شود ، با این حالی یک قانون کلی در کلمات وجود دارد و اینکه هر چه تعداد سیلاب های یک عبارت کمتر باشد ( در واقع تعداد کلمات یک عبارت کمتر باشد) میزان بازدید کننده بیشتری خواهد داشت و ذکر این نکته در اینجا بسیار قابل اهمیت می باشد که کلمات تک سیلابی به علت شامل شدن در حیطه های گسترده ، به عنوان کلمات مفید بهینه سازی وب سایت محسوب نمی گردند  به عنوان مثال کلمه ای مانند میز به علت شامل شدن در حیطه رقابتی با کلماتی چون افرادی که در موتور جستجو به دنبال خرید میز، فروش میز ، خرید میز دست دوم ، فروش میز دست دوم ، انواع میز ،میز با برند X و … هستند ،علاوه بر در نظر گرفتن زمان بسیار زیاد جهت بهینه سازی این کلمه، به عنوان یک کلمه مفید بهینه سازی وب سایت محسوب نمی گردد .

بنابراین سئو یاب به تمام کارفرمایان پیشنهاد می نماید تا با بهره گیری از کارشناسان خبره سئو یاب نسبت به انتخاب کلمات مفید بهینه سازی وب سایت اقدام نمایند .

نوشته کلمات مفید بهینه سازی وب سایت چیست ؟ اولین بار در بهینه سازی سایت | سئو | سئو سایت | بهینه سازی سایت سئو یاب پدیدار شد.

[ad_2] منبع:سئو و بهینه سازی
امیدواریم که از کلمات مفید بهینه سازی وب سایت چیست ؟ لذت برده باشید.لطفا نظرات خود را درباره کلمات مفید بهینه سازی وب سایت چیست ؟ با ما در میان بگذارید.

درباره ی مدیر

علی خضرائی هستم وبمستر سایت اکسپرت سئو, 5 سال هست که در زمینه سئو فعالیت دارم

همچنین ببینید

آموزش سئو حرفه ای سایت

آموزش سئو حرفه ای سایت

آموزش سئو حرفه ای سایتReviewed by ali khazraei on Jul 25Rating: 5.0آموزش سئو حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.