اکسپرت سئو

خانه / مقالات سئو / تاثیر لینک بیلدینگ در سئو

تاثیر لینک بیلدینگ در سئو

بررسی تاثیر لینک بیلدینگ در سئو سایت

خب امروز در اکسپرت سئو در خدمت شما هستیم با مقالات آموزش سئو جدید در مورد لینک بیلدینک ها همان خرید بک لینک و تاثیرات آن و هم چنین تنوع تعداد بک لینک های دریافتی و تاثیرات آن ها روی سئو سایت و بهینه سازی.

بنده بعنوان یک متخصص سئو و بهینه سازی بر این اصل تکیه دارم که بک لینک جزیی از سئو است. در واقع سئو و بهینه سازی سایت همراه با گرفتن بک لینک و لینک بیلدینگ است که کامل شده و به عنوان یک سئو سایت خوب مطرح میشود. این نظر یک عقیده شخصی نیست و تمامی کارشناسان سئو این روش را برای سئو سایت موثر میدانند.

تاثیر لینک بیلدینگ در سئو

حال در ادامه میخواهیم انواع روش های گرفتن بک لینک که در شرایط مختلف میتوان برای سئو سایت استفاده کرد را بررسی کنیم.

  • یکی از موارد گرفتن بک لینک , لینک دادن به کلمه یا عبارتی در مطالب سایت میباشد که به اصطلاح به آن انکر تکست می گویند.
  • مورد دیگر میتواند عضویت در انجمن ها و نوشتن مقاله ای در مورد سایت و نوع خدماتی که ارائه میدهید. البته خدمت تان عرض کنم که قبل از انجام این فعالیت قوانین سایت مربوطه را مطالعه نمایید !
  • لینک گرفتن از طریق پست مهمان که در مقالات سئو قبلی نیز در مورد آن صحبت کردم میتواند گزینه خوبی برای افزایش رتبه سایت برای شما باشد و سئو سایت با این گزینه میتواند تا حد خوبی ارتقا پیدا کند.
  • قرار دادن بک لینک در حاشیه های سایت تان در قسمت چپ و راست سایت تان.
  • لینک هایی که در فوتر سایت قرار میگیرند. معمولا میتوانید از سایت هایی که به آنها خدمات ارائه میدهید بخواهید که یک بک لینک به سایت شما بدهند. این گزینه برای کسانی که مثلا کار طراحی سایت و سئو سایت و بهینه سازی انجام میدهند گزینه خوبی باشد.
  • گرفتن بک لینک از شبکه های اجتماعی میتواند از خیلی از بک لینک های دیگر قوی تر و مثبت تر باشد. چه از لحاظ رتبه سایت و چه از لحاظ اشتراک گذاری توسط کاربران و دیده شدن سایت شما توسط آنها.
  • ارسال نظر ارزشمند در سایت های مختلف هم چنین پاسخ گویی به سوالات سایر کاربران در سایت ها و انجمن ها میتواند تا حد بسیار زیادی در سئو و بهینه سازی سایت به شما کمک کند.
  • قرار دادن لینک های ترکیبی از عکس ها و متن ها در سایت .

تاثیر لینک بیلدینگ در سئو

به طور کلی روش های دریافت و خرید بک لینک میتواند بسیار متنوع و گسترده باشد که علاوه بر نکات ذکر شده نکات دیگری نیز موجود است که در یک مقاله نمیگنجد.

اگر تا الان تمامی بک لینک های دریافتی سایت شما از یک وبلاگ بوده مطمئن باشید که یک روش طبیعی نیست و حتما سایت شما جریمه خواهد شد. پس گرفتن بک لینک به روش های طبیعی و متنوع در درجه اول پیشنهاد من و باقی دوستان سئو کار خواهد بود. هرچند شاید در نگاه اول تمامی روش های فوق آسان به نظر برسد اما به مهارت کافی نیاز است.

اگر در این زمینه توانایی و مهارت کافی را ندارید سعی کنید از یک سئو کار حرفه ای برای سئو سایت تان و خرید بک لینک کمکمشاوره بخواهید. هواستان جمع باشد که با ساخت بک لینک در سایت هایی که جریمه یا پنالتی هستند ممکن است آسیب جدی به سایت خود وارد نمایید.

خب این مقاله آموزش سئو نیز به پایان رسید. امیدوارم که توانسته باشیم کمکی هر چند کوچک به شما در پروسه سئو سایت تان کرده باشیم و با مقالات بعدی در مورد سئو و بهینه سازی سایت با ما همراه باشید.

درباره ی نویسنده

همچنین ببینید

آموزش سئو حرفه ای سایت

آموزش سئو حرفه ای سایتReviewed by ali khazraei on Jul 25Rating: 5.0آموزش سئو حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

expertseo expertseo 09364229726 contact.expertseo@yahoo.com