خانه / مقالات سئو / تولید محتوای با کیفیت

تولید محتوای با کیفیت

تولید محتوای با کیفیت

خب امروز در خدمت شما هستیم با مقاله تولید محتوای با کیفیت. همانطور که میدانید با توجه به آپدیت الگوریتم گوگل تولید محتوا نقش مهمی در سئو سایت دارد. این موضوع میتواند برای شما بسیار خوشحال کننده باشد چرا که با تولید محتوا میتوانید به سئو سایت خود کمک بزرگی کنید. حال اگر نویسنده خوبی برای سایت ندارید یا فکر میکنید که خودتان از عهده نویسندگی نمیتوانید برآیید با اکسپرت سئو همراه باشید تا به شما چند نکته مهم را آموزش دهیم.

بسیاری از وبمستر ها و صاحبان مشاغل فکر میکنند که نویسنده خوبی نیستند یا به هر دلیلی نمیتوانند مقالات مفیدی برای بازدیدکنندگان ارائه دهند. باید به آنها بگوییم که ما راه های زیادی برای نویسنده شدن آنها داریم! حتی اگر این فکر را دارید که در نویسندگی ضعف دارید برای شما پیشنهاداتی داریم.

تولید محتوای با کیفیت

داستان بنویسید

تولید محتوای عالی برای سایت فقط به املای صحیح و رعایت نکته های تکنیکی تولید محتوا خلاصه نمیشود , بلکه یک محتوای خوب و با کیفیت محتوایی است که بتواند با کاربر ارتباط برقرار کند و مخاطب جذب موضوع شود. خب حالا فرض کنید که با یک شخص دور یک میز نشسته اید و در حال گفت و گو حول یک موضوع هستید! بنویسید! هر جمله ای که فکر میکنید مخاطب شما سوالی در این رابطه داشته باشد را بنویسید. نگران این نباشید که ویرایش زیادی داشته باشد یا غلط های املایی زیادی داشته باشد. بدانید که محتوای عالی را نوشتار تشکیل خواهد داد. اصل ماجرا همان محتوایی میباشد که تولید کرده اید. حال باید کمی ویرایش شود. یا خودتان این کار را انجام دهید یا از یکی از دوستان خود برای ویرایش محتوا کمک بگیرید.

 

تولید محتوای ویدیویی

تولید محتوا فقط تولید پست های نوشتاری نسیت. اگر از نوشتن خسته شده اید یا حتی اگر میخواهید کمی تفاوت به محتوای سایت خود بدهید میتوانید ویدیو های آموزشی تهیه کنید. بر اساس آمار ها 1 دقیقه ویدیو میتواند به اندازه 1.8 میلیون کلمه ارزشمند باشد و پیام ها را بهتر به مخاطب انتقال بدهد.

موضوع ویدیو آموزشی میتواند مخاطبین بسیاری را به سمت سایت شما هدایت کند. یا میتوانید محصولات خود را در قالب ویدیو به بازدیدکنندگان معرفی نمایید. هر چیزی که فکر میکنید میتواند متناسب با موضوع وب سایت شما باشد و به سئو و بهینه سازی سایت شما کمک میکند میتواند موضوع ارزشمندی برای کاربران شما باشد.

 

پادکستینگ روشی نوین در تولید محتوا

این روش برای وبسمتر هایی که تمایل به اشتراک گذاری ایده های نوین خود را دارند و تمایلی به نوشتن ندارند روشی متفاوت میباشد. با تولید یک رسانه صوتی میتوانید خیلی بیشتر از محتوای نوشتاری مطالب مورد نظرتان را به مخاطبین منتقل کنید. همانند محتوای نوشتاری در این مورد نیز باید سعی در انتشار منظم پادکست ها کنید. در این مورد توجه کنید که با انتشار نامنظم صدمه ای به مراتب بالاتر از انتشار ندادن محتوا برای سایت تان کنید!!!

پادکست ها میتوانند طولانی یا کوتاه باشند. اما در این مورد باید بدانید که مردم دوست دارند پادکست های کوتاه اما دارای نکات مفید و مهم را گوش دهند. زیرا گوش دادن به صوت طولانی کمی کسل کننده خواهد بود.

 person-apple-laptop-notebook

استخدام نویسنده

اگر خودتان نمیتوانید از عهده نویسندگی بر آیید ناگزیر به استخدام نویسنده هستید. فراموش نکنید که اگر میخواهید رتبه سایت خود را ارتقا دهید و رتبه خوبی در گوگل داشته باشید باید با تولید محتوا رابطه خوبی داشته باشید. اقدام به استخدام نویسنده کنید و در مورد سایت تان توضیحات لازم را به او بدهید. اگر مدیر کسب و کار باشید استخدام نویسنده برای بخش های مختلف سایت تان میتواند گزینه بسیار خوبی باشد.

 

محتوای عالی تولید کنید

اینکه نویسنده خوبی نیستید دلیلی بر منتشر نکردن محتوا نمیتواند باشد. بار ها در تمام مقالات سئو خدمت تان عرض کردم که باید برای سئو سایت محتوای غیر تکراری بنویسید. پس به تمامی روش های گفته شده به چشم یک ضرورت برای سایت خود نگاه کنید. هر محتوایی که بتوانید تولید کنید و به نوعی ایده های شما را به مخاطبینتان انتقال دهد میتواند ارزش زیادی برای سایت تان داشته باشد.

 

درباره ی نویسنده

همچنین ببینید

آموزش سئو حرفه ای سایت

آموزش سئو حرفه ای سایت

آموزش سئو حرفه ای سایتReviewed by ali khazraei on Jul 25Rating: 5.0آموزش سئو حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.