خانه / آموزش سئو / سئو رایگان سایت

سئو رایگان سایت

سئو رایگان سایتReviewed by ali khazraei on Sep 13Rating: 5.0سئو رایگان سایتسئو رایگان سایت در اکسپرت سئو

توضیحات سئو رایگان سایت 

سئو و بهینه سازی سایت برای همه افراد که میخواهند برتر از رقبای خود باشند و همیشه در دیدرس مشتری ها باشند امری است طبیعی . بسیاری از افراد کم تجربه و یا حتی بهتر است آنها را بی تجربه خطاب کرد که اعلام میکنند سئو رایگان سایت انجام میدهند و یا سئو تضمینی سایت , و افرادی که در زمینه سئو سایت و بهینه سازی هیچ زمینه ای ندارند و اغلب آن دسته که میخواهند بدون هیچ هزینه ای سایت شان رتبه اول داشته باشد ( !!!! ) سئو سایت خود را به آنها میسپارند بدون اینکه بدانند سئو سایت کار یک سئو کار حرفه ای میباشد!

free-seo

باید بدانید که سئو رایگان که برخی افراد برای سایت ها انجام میدهند و به قولی سئو تضمینی سایت , صرفا برای این است که میخواهند سئو را با سایت شما یاد بگیرند و مثلا اسم در کنند و زهی خیال باطل که سئو حرفه ای سایت بدون هزینه مبلغ و بدون انجام مراحلی که فقط یک سئو کار حرفه ای میداند و آنها را روی سایت پیاده میکند میسر نخواهد شد.

افراد غیر متخصصی در سئو رایگان 

برخی افراد به کمک سئو بلک هت سایت را مثلا سئو رایگان میکنند و خود را سئو کار می پندارند. در زمان کوتاهی سایت بالا می آید و مدیران سایت فکر میکنند که بله ! ایشان یک سئو کار حرفه ای است و بقیه افراد که خود را سئو کار خوب میپندارند مبلغ اضافی و یا برای هیــــــــــــــچ مبلغی از افراد دریافت میکنند! اما پس از مدتی که گوگل سایت ها را بررسی و سایت هایی با سئو بلک هت را از لیست خود حذف نمود و سایت ها شامل جریمه شدند دست به دامن سئو کار حرفه ای میشوند!!!

زمانی که سایتی جریمه شود و یا از لیست گوگل خارج شود به سختی میتوان سایت را مجدد قدرت داد و شاید ماه ها طول بکشد انجام چنین پروژه سئو یی. برای  سئو و بهینه سازی سایت باید از قواعد و قوانین خاصی پیروی کرد مثل تولید محتوای با کیفیت , لینک بیلدینگ , سئو off page , سئو on page , فعالیت در شبکه های اجتماعی به طور منظم و … که تمامی این اقدامات توسط یک سئو کار حرفه ای انجام میشود و مابقی آموزش سئو که لازم است مدیر سایت انجام دهد آموزش داده خواهد شد.

free-seo-2

این چنین است که سئو رایگان سایت ها منجر به بار آوردن خسارت جبران ناپذیری خواهد شد که اگر از قبل این افراد سئو سایت خود را به یک سئو کار حرفه ای میداد چنین اتفاقی پیش نمی آمد!

با عنوان سئو رایگان سایت هرگز فریب نخورید و بدانید سئو سایت رایگان آن هم در مدت زمان کوتاه با عبارت سئو تضمینی سایت در کوتاه ترین زمان ممکن یک رویا بیشتر نخواهد بود . سئو امریست که باید در آن صبر و حوصله داشته باشید تا سایت بتواند آرام و پیوسته قدرت بگیرد. میتواند نمونه کار سئو اکسپرت سئو را از سایت ما دانلود نمایید و با مشتریان ما تماس بگیرید. بی شک کسب رضایت مشتریان ما رضایت و خوشحالی ما را در پی خواهد داشت. به تیم اکسپرت سئو اعتماد کنید و با مقاله های آموزش سئو سایت ما همراه باشید.

درباره ی مدیر

علی خضرائی هستم وبمستر سایت اکسپرت سئو, 5 سال هست که در زمینه سئو فعالیت دارم

همچنین ببینید

گوگل آنالیتیک چیست

گوگل آنالیتیک چیست

گوگل آنالیتیک چیستReviewed by نویسنده on Nov 7Rating: 5.0خب سلام میکنم خدمت شما دوستداران علم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.