خانه / مقالات سئو / ویرایش صفحه اصلی برای سئو سایت

ویرایش صفحه اصلی برای سئو سایت

ویرایش صفحه اصلی برای سئو سایتReviewed by ali khazraei on May 29Rating: 5.0ویرایش صفحه اصلی برای سئو سایتویرایش صفحه اصلی برای سئو سایت

ادیت صفحه اصلی برای سئو سایت

سئو: لطفا از ادیت صفحه اصلی برای سئو سایت دیدن فرمایید.

ادیت صفحه اصلی برای سئو سایت

 

ادیت صفحه اصلی برای سئو سایت

 

اغلب سایت ها صفحه اصلی خود را به منظور قرار گرفتن در نتایج جستجو و سئو سایت ادیت و تنظیم می نمایند. برای مثال اگر فعالیت اصلی سایت شما سئو سایت باشد در این صورت صفحه اصلی خود را با تایتل و عنوان سئو سایت تنظیم می نمایید. حال چه ادیت هایی می بایست در صفحه اصلی سایت خود اجرا نمایید. در ادامه به بیان گام به گام انجام سئو صفحه اصلی سایت خواهیم پرداخت.

 

عنوان سایت در سئو صفحه اصلی

عنوان سایت خود را متناسب با کلمه کلیدی خود انتخاب نمایید. اگر کلمه کلیدی شما سئو سایت است پس عنوان سایت خود را سئو سایت قرار دهید. در کنار آن می توانید دیگر کلمات کلیدی خود که در یک حوزه هستند را نیز بذارید. برای مثال سئو وب سایت یا کلمه سئو.

 

H1 در سئو صفحه اصلی

H1 عنوان و تایتل صفحه اصلی را دربرمی دارد. پس تگ h1 را در صفحه سایت خود حتما درج نمایید و در آن کلمه کلیدی خود را بگذارید.

تگ توضیحات و عنوان در سئو سایت

H2در سئو صفحه اصلی سایت

علاوه بر h1 در سایت خود تگ های h2 را نیز بگذارید و در این تگ ها کلمه کلیدی خود را بگنجانید. برای مثال اگر کلمه کلیدی شما سئو سایت است و در تگ h1 آن را گذاشته اید در تگ h2 کلماتی همچون سئو سایت حرفه ای ، سئو سایت پیشرفته ، سئو سایت جوملا ، سئو سایت وردپرس را قرار دهید.

تگ توضیحات و عنوان در سئو سایت

قرار دادن محتوا در سئو صفحه اصلی

در صفحه اصلی خود محتوا متناسب با زمینه کاری خود فراهم نمایید و در این محتوا کلمات کلیدی خود را بگذارید. اگر صفحه اصلی خود را پر از عکس های متنوع نموده اید و محتوا را در قالب عکس گنجانده اید باید بدانید که از نظر سئو سایت جایگاه مناسبی نخواهید داشت.

 

قرار دادن لینک در فوتر

کلمه کلیدی خود را به صورت لینک در فوتر قرار دهید که در نتیجه در تمامی صفحات قرار می گیرد.

 

 

 

 

 

[ad_2] منبع:سئو و بهینه سازی
امیدواریم که از ادیت صفحه اصلی برای سئو سایت لذت برده باشید.لطفا نظرات خود را درباره ادیت صفحه اصلی برای سئو سایت با ما در میان بگذارید.

درباره ی مدیر

علی خضرائی هستم وبمستر سایت اکسپرت سئو, 5 سال هست که در زمینه سئو فعالیت دارم

همچنین ببینید

آموزش سئو حرفه ای سایت

آموزش سئو حرفه ای سایت

آموزش سئو حرفه ای سایتReviewed by ali khazraei on Jul 25Rating: 5.0آموزش سئو حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.