خانه / مقالات سئو / چند نکته برای تولید محتوای با کیفیت

چند نکته برای تولید محتوای با کیفیت

سلام میکنم خدمت تمامی بازدیدکنندگان عزیز که اکسپرت سئو را برای آموزش سئو انتخاب کردند. امروز با شما هستیم تا تعدادی ترفند تولید محتوا به شما آموزش دهیم. اگر روی این مقاله آموزش تولید محتوا کلیک کردید حتما در خود ضعفی برای تولید محتوا یا حتی برای بهتر شدن و پیشرفت سایت و وبلاگ خود احساس کردید.خودتان نیز بهتر میدانید که تولید محتوا برای سئو سایت تا چه اندازه مهم است , پس با ما همراه باشید.

متفاوت تر و غیرمعمول تر از رقبا باشید

هرچقدر که سعی کنید عنوان و موضوع متفاوت تر و ناهنجارتری را برای اغلب پست هایتان انتخاب کنید بهتر است. منظور این نیست که موضوع و عنوان بی هدف و تنها مهیج باشد , خیر. تمام تلاش خود را بکنید که از کلماتی در عنوان استفاده کنید که کمتر کسی از آن استفاده کرده باشد و در عین حال جذاب باشد.

چند نکته برای تولید محتوای با کیفیت

نگاهتان منحصر بفرد باشد

همانطور که میدانید اگر شما یک سایت خبری قوی نداشته باشید کسی برای خبر های مهم به سایت شما سر نخواهد زد و سایت شما را انتخاب نمیکنند . اما چگونه میتوانید با اتفاقات روز کاربران را جذب کنید؟!

پیشنهاد یک متخصص سئو این است که میتوانید به طور مثال وقتی خبر مرگ بازیگر یا فرد مهمی اعلام میشود و همه در مورد مرگ او مینویسند شما پست های مهیجی از آن منتشر کنید. زیرا که اخبار عادی از او را بی شک همه شنیده و خوانده ان اما برای شنیدن اتفاقات عجیب در مورد او بی شک کشتاق خواهند بود. مثلا در مورد ورزش های مورد علاقه وی بنویسید! در مورد داروهایی که مصرف میکرده و نظر پزشکان در مورد مرگ وی بنویسید.

همانطور که صحبت میکنید بنویسید

همیشه برای نوشتن یک مقاله خوب خودتان را درمقابل یک مخاطب فرضی در نظر بگیرید. جوری بنویسید که انگار دارید با شخصی در مورد موضوعی صحبت میکنید. نکاتی که برای شخص مقابل مورد ابهام است را یادداشت کنید. و هیچ گاه فکر نکنید که طرف از همه زوایا باید اطلاع داشته باشد. پس موضوع را برای کاربر روشن کنید. دقت کنید که وبلاگ نویسی شبیه نوشتن مقاله دکتری نیست و نیازی به استفاده از کلمات پیچیده ندارد پس راحت بنویسید. فراموش نکنید که اینگونه نوشتن مورد پسند الگوریتم گوگل نیز میباشد.

چند نکته برای تولید محتوای با کیفیت

داستان تعریف کنید

سعی کنید در نوشته های خود از واقعیات استفاده کنید. از سوالاتی که مشتری ها از شما میپرشند. از اتفاقاتی که در آن مورد خاص رخ داده است بگویید. به یاد داشته باشید که از داستان های واقعی نوشتن در بازاریابی تاثیر شگفتی دارد.

از عکس های واقعی خودتان استفاده کنید

همانطور که خودتان نیز میدانید استفاده از عکس ها در مقاله ها هم روی سئو سایت تاثیر فراوانی دارد هم باعث میشود که مقاله برای کاربران خسته کننده نباشد. حال اگر این عکس ها , عکس هایی باشد که خودتان تهیه کرده باشید و در دنیای مجازی تکراری نباشد برای کاربر جذابین دوچندان خواهد داشت. از برنامه هایی که حجم عکس را بدون پایین آوردن کیفیت آن تغییر میدهد برای آپلود عکس های با کیفیت کمک بگیرید.

خلاقیت داشته باشید

مقاله هایی که خشک و خیلی رسمی باشد به طور معمول ممکن است کاربر را خسته کند. برای این کار یکی از پیشنهادات اکسپرت سئو استفاده از شکلک در پست های سایت تان میباشد. صرفا به این علت که در مورد خاص و جدی صحبت میکنید نباید حتما مقاله ای خشک و رسمی ارائه دهید. میتوانید با کمی خلاقیت جذاب مقاله را دو چندان کنید.

خب این مقاله آموزش سئو نیز به پایان رسید. البته نکاتی در مورد تولید محتوا باقی مانده که در حال حاضر پیشنهاد میکنم تا مقاله بعدی و ذکر نکته های بعدی به همین ها اکتفا و البته عمل کنید.

با مقالات آموزشی سئو و بهینه سازی سایت اکسپرت سئو همراه باشید.

موفق و پیروز باشید 🙂

درباره ی نویسنده

همچنین ببینید

آموزش سئو حرفه ای سایت

آموزش سئو حرفه ای سایت

آموزش سئو حرفه ای سایتReviewed by ali khazraei on Jul 25Rating: 5.0آموزش سئو حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.