خانه / آموزش سئو / کتاب الکتریکی Amazon Kindle

کتاب الکتریکی Amazon Kindle

کتاب الکتریکی Amazon KindleReviewed by ali khazraei on Nov 18Rating: 5.0کتاب الکتریکی Amazon Kindle کیندل جدیدترین برنامه دیوانه کننده است و میتواند که منبع درآمد بزرگی برای شما باشد، پس باید از آن بهره ببرید. هرچند که تمام کردن کتاب الکتریکی آمازون کیندل اولین مرحله از فرآیند است. اگر میخواهید واقع موفق باشید، لازم است که آن را توسعه دهید. بازار آمازون توانایی خیلی زیادی دارد و نباید آن را از دست بدهید. از طرف دیگر، برخلاف اینکه یک طبقه جدید است، رقابت خیلی شدید است بنابراین اگر میخواهید موفق باشید، لازم ایت که کتاب خود را جالب کنید و آن را در دسترس قرار دهید.

با گسترش وب و دنیای بهینه سازی سایت امروز مطلب آموزش کتاب الکتریکی Amazon Kindle را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

 کیندل جدیدترین برنامه دیوانه کننده است و میتواند که منبع درآمد بزرگی برای شما باشد، پس باید از آن بهره ببرید. هرچند که تمام کردن کتاب الکتریکی آمازون کیندل اولین مرحله از فرآیند است. اگر میخواهید واقع موفق باشید، لازم است که آن را توسعه دهید. بازار آمازون توانایی خیلی زیادی دارد و نباید آن را از دست بدهید. از طرف دیگر، برخلاف اینکه یک طبقه جدید است، رقابت خیلی شدید است بنابراین اگر میخواهید موفق باشید، لازم ایت که کتاب خود را جالب کنید و آن را در دسترس قرار دهید.

کتاب الکترونیکیAmazon Kindle
کتاب الکترونیکیAmazon Kindle
211

البته، باید همه روش های توسعه و استراتژی های سئو را به کار ببرید مانند ساختن لینک بازگشتی به صفحه تان و گسترش آن در سایت های دیگر، اما چندین مرحله خاص هم برای قابل رویت کردن محصولاتتان وجود دارد.

 

یک جلد خوب را انتخاب کنید.

جلد کتاب الکتریکی کیندل آمازون شما، صورت آن است. زمانی که یک کتاب را جستجو میکنید، علاوه بر عنوان جلد نیز در لیست نشان داده میشود. جلد باعث میشود که ببیننده رویک کتاب کلیک کند تا در مورد آن بیشتر بداند یا اینکه به سراغ کتاب بعدی برود. بعضی وقت ها یک جلد جذاب، کلیک های بیشتری را بدست می آورد و حتی اگر کتاب را نخرند، جلد جالب باعث میشوند صفحه شما مشهور شود، که در طولانی مدت خریداران را بیشتر میکند.

یک عنوان عالی انتخاب کنید.

عنوان و جلد به همراه یکدیگر، اولین قسمت کتاب هستند که زمانی که افراد یک موضوع خاص یا کلی را جستجو میکنند، می بینند. عنوان شما باید کلمات کلیدی را شامل شود تا در جستجوهای مربوطه پدیدار شود. از طرف دیگر، از کلمات کلیدی بصورت مصنوعی استفاده نکنید چون اثر معکوس دارد. این موضوع را زیاد دیده ایم و به کار بردن نامناسب کلمات کلیدی میتوانند بر خلاف کیفیت خوب آن، رتبه آن را پایین بیاورد.

 دومین لازمه ی یک عنوان، جداب بودن آن است. جستجوگران آمازون انسان هستند نه ماشتن. پس، به وزن کلمات کلیدی در عنوان توجه نمیکنند. چیزی که برای آنها مهم است، جذاب بودن عنوان است که آنها را برای کلیک کردن و دیدن اطلاعات بیشتر، تحریک کند. مشابه جلدف تعداد کلیک زیاد، رتبه بهتری در جستجوها به شما میدهد و در طولانی مدت سودآور است.

Amazon Kindle
Amazon Kindle

توضیحات را بهینه کنید.

بعد از عنوان و جلد گیرا، برای اینکه خوانندگان را نگاه دارید، باید توضیحات مختصر، صادقانه و جداب داشته باشید. این توضیحات نیز باید کلمات کلیدی داشته باشند ولی از آن اشباع نشده باشند.

به علامت ها و بازبینی ها توجه کنید.

در پیش خوانی محصولات آمازمون دو نکته خیلی مهم وجود دارد: علامت ها و  بازبینی. میتوانید برای علامت ها از کلمات کلیدی استفاده کنید اما به ایده های بیشتری نیز نیاز دارید. اساسا، ببینید که خوانندگان چه چیزی را در طبقه شما جستجو میکنند و این کلمات یا عبارات را بعنوان علامت قرار دهید.

بازبینی ها بسیار حیاتی هستند. میتوانید خوانندگان را از روش های مختلفی بدست آورید اما احتمالا آسان ترین راه، دادن چند کپی از کتاب در ازای بازبینی است. محل های بازاریابی اینترنتی وجود دارند که میتوانید بازدیدکنندگان قدرتمندی را پیدا کنید و خیلی خوب میشود اگر افراد باسابقه ی آمازون با نرخ مثبت باشند زیرا این باعث میشود که کلمات آنها ارزش بیشتری داشته باشند.

چگونه کلمات کلیدی را انتخاب کنیم که بهینه باشند.

همانطور که شاید تاکنون حدس زده باشید، کلمات کلیدی در آمازون نیز بسیار مهمند. میتوانید از کلمات کلیدی که در SEO به کار میبرید نیز استفاده کنید اما میتوانید از پیشنهاداتی که آمازون مطرح میکند نیز بهره ببرید. آمازون به شما تعداد زیادی"جستجوهای مرتبط" میدهد. بررسی کنید که آیا این کلمات کلیدی برای شما مناسب هستند. ادامه دهید تا کلمات کلیدی که برای متابتان بسیار مناسب هستند را پیدا کنید. سعی کنید به همان کلمات کلیدی که در "جستجوهای مرتبط" پیدا کرده اید، بچسبید زیرا اینها بهترین و مشهورترین ها هستند. اگر این قسمت مقاله، یک کتاب در آمازون بود، بعضی از کلمات کلیدی که میتوانستیم برای بهینه کردن انتخاب کنیم: بهینه سازی لیست کیندل، بهینه سازی کیندل، راهکارهای بهینه سازی انتشار در کیندل، کتاب الکتریکی کیندل خود را آزاد کنید، بودند.

 

کتاب الکتریکی خود را مجانی کنید- در قسمت KDP نام نویسی کنید.

برای بدست آوردن شهرت بیشتر، میتوانید خدمات قسمت KDP را در نظر بگیرید. این خدمات کمک میکند تا به مخاطبین جدیدی دست یابید و با اینکه شما را به درآمد مستقیم هدایت نمیکند، حضور شما در این برنامه در جهت های غیر مستقیم کمک میکند.

اکنون ممکن است ندانید که این چگونه به شما در پول درآوردن از کتاب الکتریکی آمازون کیندلتان کمک میکند. انتخاب KDP کمک میکند که کتابنتان در طی دوره 90 روزه، 5 روز مجانی باشد که این یک راه عالی برای بدست آوردن مخاطبان  اضافه و گسترش شهرت کتابتان است. این به شما اجازه میدهد تا کتابتان را به بهترین اعضای آمازون اجاره دهید که یک راه جدید برای پیدا کردن مخاطب است. اگر یک عضو برجسته آمازون کتاب شما را دوست داشته باشد، شانس این وجود دارد که بعد از آن دوره کوتاه کتابتان را بخرد.

از Listmania بهره ببرید! فهرست و وبلاگ های نویسندگان آمازون

Listmania یک مکان دیگر برای مجانی بدست آوردن شهرت است. میتوانید یک لیست درست کنید و کتاب خود را در آن قرار دهید. میتوانید از دوستان و یا شریک هایتان بخواهید تا کتاب شما را در لیست خود قرار دهند. از این راه کسانی که Listmonia را مرور میکنند کتاب شما را میبینند و روی آن کلیک میکنند. وبلاگ های نویسندگان آمازون نیز یک مکان دیگر برای کشف شدن است. آنها به اندازه معرفی کردن خودتان بعنوان یک متخصص در طبقه تان خوب هستند که باعث میشود اعتماد کاربران به تجربیات شما افزایش یابد. زمانی که یک کاربر شما را متخصص بداند، به خرید کتابتان علاقه مندتر میشود.

با خریداران قدرتمند وارد بحث شوید.

همیشه ارتباط زنده با نویسنده یک تفاوت جدی ایجاد میکند. به همین دلیل باید زمانی را برای مباحثه کردن با خریداران قدرتمندتان در نظر بگیرید.

کتاب خود را در بازارها و رسانه های اجتماعی ترویج دهید.

در انتهاف قدرت بازارها و رسانه های اجتماعی را فراموش نکنیدو از آنها برای گسترش کتابتان و راندن ترافیک به لیست های آمازون، استفاده کنید. این ممکن است کوتاه ترین راه فروش نباشد ولی باز هم کمک میکند.

درباره ی مدیر

علی خضرائی هستم وبمستر سایت اکسپرت سئو, 5 سال هست که در زمینه سئو فعالیت دارم

همچنین ببینید

سئو سایت شخصی

سئو سایت شخصی

یکی از زمینه های خدمات بهینه سازی سایت تیم ما سئو سایت شخصی میباشد که به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.