اکسپرت سئو

خانه / آموزش سئو / 10 راه برای مجانی به دست آوردن بازدید

10 راه برای مجانی به دست آوردن بازدید

10 راه برای مجانی به دست آوردن بازدیدReviewed by مدیر on Oct 7Rating: 5.0

به دست آوردن ترافیک یکی از مهمترین وظیفه های متخصصان وب است. اگر یکبار ترافیک نداشته باشید، فواید را از دست میدهید. گرفتن ترافیک یک وظیفه مداوم است و باید همیشه آن را انجام دهید و آن را نگه دارید. اینجا چندین راه برای بدست آوردن ترافیک مجانی آورده شده است:

  • سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید.

موتورهای جستجو همیشه یک راه اصلی برای مجانی بدست آوردن ترافیک است. به همین دلیل باید تکالیف خود را انجام داده و سایت هایتان را بهینه کنید تا رتبه خوبی برای کلمات کلیدی مورد هدف شما به دست بیاید. هنوز سئو  قدرتمندترین راه برای گرفتن ترافیک مجانی است و واقعا احتیاج دارید که مقداری زمان خرج کنید و سایت خود را بهینه کنید. SEO زیاد سخت نیست و اگر میخواهید مختصرا با آن آشنا شوید، SEO Tutorial را چک کنید. اگر برای آن زیادی مشغول هستید، میتوانید با مقاله 15 Minute SEO آغاز کنید.

1

  • محتواهای سایتتان را مکررا به روز رسانی کنید.

اگر منتظر چند راز شکه کننده هستید، ممکن است اندکی ناامید شوید. اولین پله برای گرفتن محانی ترافیک کم اهمیت ولی حیاتی است. محتوای عالی بگذارید و مرتبا آن را به روز رسانی کنید. در رابطه با سئو سایت ريا، محتوا شاه است. اگر محتوایتان خوب است و مکررا به روز رسانی میشود، نه تنها مخاطب وفاداری که مرتبا سر میزند را ساخته اید بلکه موتورهای جستجو هم سایت شما را دوست خواهند داشت.

  • از سایت های بوک مارک استفاده کنید.

سایت های بوک مارک اجتماعی(مخصوصا مشهورترین بین آنها) یک راه قدرتمند دیگر برای مجانی به دست آوردن ترافیک هستند. اگر میخواهید یاد بگیرید که چگونه این کار را انجام دهید، مقاله “چگونه بدست آرودن ترافیک از سایت های بوک مارک اجتماعی” را که ما کارهایی که باید برای بدست آرودن مجانی ترافیک از سایت هایی مانند Diggs، Delicious و غیره را توضیح داده ایم، بررسی کنید.

  • از اشتراک توییتر و فیسبوک خود استفاده کنید.

شبکه های اجتماعی نیز یک راه برای مجانی گرفتن ترافیک هستند. اگر شما در شبکه هایی مانند توییتر و فیسبوک مشهور هستید، ترافیکی که از آنجا میگیرید به راحتی میتواند ترافیک گوگل و سایر موتورهای جستجو را افزایش دهد. این درست است که ساختن یک شبکه بزرگ از دنبال کننده در توییتر و پشتیان در فیسبوک زمان زیادی میگیرد و در کل  نتیجه ارزش آن را دارد.

  • لینک از باقی سایت ها در طبقه خود بگیرید.

یک راه دیگر برای مجانی گرفتن ترافیک، از سایت های دیگر درون طبقه تان است. گرفتن لینک از سایت های دیگر نیز برای سئو و بهینه سازی خوب است. مخصوصا اگر برنامه دارید که لینک از مشخصه های غیر دنبال کننده دغیر مشهور بگیرید. ولی حتی اگر لینک ها غیر دنبال کننده باشند( مثلا برای SEo غیرمفید باشند) بازهم به سایت شما برای گرفتن ترافیک کمک میکنند. اگر میخواهید که لینک ها را در فضاهای قابل رویت با ترافیک بالا قرار دهید، میتوانید هزاران موفقیت از همین لینک به تنهایی به دست آورید. اگر لیستی از سایت با طبقه خود ا که میتوانید لینک بازگشتی از آن بگیرید،حتیاج دارید ابزار Backlink Builder را بررسی کنید. اما مراقب مبادله لینک ها باشید چون لینک شدن به همسایه بد میتواند مشکلات زیادی به همراه داشته باشد.

11

  • از هر شانسی برای ترفیع سایتتان استفاده کنید.

ترویج مجانی همیشه خوب است بنابراین ان را نادیده نگیرید. راه های بسیاری برای ترفیع مجانی سایتتان وجود دارد و بعضی از مشهورترین آنها شامل تبلیغات طبقه بندی شده، فهرست راهنمای تابع، شامل شدن در فهرست نویس های مختلف و غیره است. این درست است که همه راه های ترویج سایت مجانی به خوبی کار نمیکنند اما اگر مکان های درست را برای ترویج سایتتان انتخاب کنید میتواند مقدار زیادی ترافیک نتیجه بدهد.

  • یک محصول یا خدمات مجانی ایجاد کنید.

محتوا زمانی که چیز مفیدی ارائه کنید، مقداری زیادی ترافیک ایجاد میکند. مدل های زیادی محتوا هستند که میتوانید خلق کنید و به شدت وابسته به طبقه سایت شما هستند. میتوانید یک مقالیه با میلیون ها نصیحت داشته باشید یا راه کارهای کوتاه اما قدرتمندترین راهها برای گرفتن ترافیک ایجاد کردن محصولات و خدمات مجانی است. زمانی که این محصولات یا خدمات مشهور شوند و مردم شروع به سرزدن به سایتتان کنند، شانس این وجود دارد که به بقیه قسمت های سایتتان نیز سر بزنند.

111

  • از محتواهای ویروسی استفاده کنید.

محصولات و خدمات مجانی راه های عالی برای گرفتن ترافیک به سایتتان هستند و یکی از بهترین راه های مختلف، محتوای ویروسی است. محتوای ویروسی اینگونه نامیده میشود زیرا مانند ویروس پخش میشود مثلا زمانی که کاربران از محتوایتان راضی باشند، آن را به دوستانشان میفرستند و آن در سایت های مختلف مینویسند و در راه های مجانی مختلفی منتشر میکنند. محتواهای ویروسی توسط خودش پخش میشود و تنها وظیفه شما ساختن آن و ارائه کردن آن به سایت های مختلف است. بعد از اینکه کاربران آن را انتخاب کردند آن را برای شما پخش میکنند. محتوای ویروسی میتواند یک ویدیو داغ یا یک ارائه باشد و حتی میتواند یک مقاله قدیمی خوب  و یا عکس باشد.

 

  • از گسترش آفلاین استفاده کنید.

گسترش آفلاین اخیرا فراموش شده است اما آن نیز یک راه برای مجانی بدست آوردن ترافیک است. بله، کامپیوترها همه جا هستند و افراد بسیاری زمان زیادی رانسبت به آفلای، آنلاین سپری میکنند اما هنوز زندگی کاملا به وب منتقل نشده است. گسترش آفلاین نیز بسیار قدرتمند است و اگر بدانید که چگونه از آن استفاده کنید، میتواند ملاقات کننده های زیادی برای شما به ارمغان بیاورد. بعضی از راه های سنتی آفلاین برای گستذش سایتتان شامل نوشتن ULR بر روی کارت شرکت، یادبودها یا چسباندن آن به وسایل نقلیه شرکتتان است. همچنین میتوانید فروش تیشرت و کالاهای تجاری با لوگوی خودتان را آغاز کنید و از این طریق میتوانید برند خود را مشهور کنید.

  • ULR را در امضای خود وارد کنید.

ULR ها در امضاهای عمومی نیز یک راه مجانی برای بدست آوردن ترافیک است. مکان های عمومی وجود دارد، که میلیون ها ملاقات کننده در روز دارد و اگر شما یک کاربر معروف در چنین مکانی باشید میتوانید از این استفاده کنید تا ترافیک را به سایتتان بیاورید. زمانی که در مکان های عمومی نوشته میگذارید و مردم آنها را دوست داشته باشند، آنها تمایل پیدا میکنند تا از لینک به سایت شما که در امضا وجود دارد وارد شوند و در مورد آن بیشتر یاد بگیرند. در موارد خاص، ممکن است بتوانید یک لینک عمیق (مثل لینک به صفحه داخلی یک سایت) را به جای یک لینک به صفحه شخصی قرار دهید و این نیز یک راه برای تمرکز بر یک صفحه خاص است. متاسفانه لینک های عمیق به ندرت اجازه داده میشوند.

مجانی گرفتن ترافیک یک مبحث گسترده است و نوشتن همه راه های انجام آن ممکن نیست. هرچند اگر مهم ترین راه ها را بدانید، مثلا راه هایی که در این مقاله بحث کرده ایم، و شما آنها را به درستی انجام دهید، میتوان ضمانت کرد که میتوانید ترافیک مجانی بسیاری بدست آورید

درباره ی مدیر

علی خضرائی هستم وبمستر سایت اکسپرت سئو, 5 سال هست که در زمینه سئو فعالیت دارم

همچنین ببینید

آموزش ساخت سایت مپ

آموزش ساخت سایت مپReviewed by نویسنده on Nov 8Rating: 5.0سلام خدمت تمامی دوستداران سئو و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

expertseo expertseo 09364229726 contact.expertseo@yahoo.com