اکسپرت سئو

خانه / آموزش سئو / افزایش سئو سایت با گوگل ادوردز

افزایش سئو سایت با گوگل ادوردز

افزایش سئو سایت با گوگل ادوردزReviewed by مدیر on Oct 7Rating: 5.0

بسیاری از تبلیغ کننده ها از Google AdWord بعنوان شبکه PPC اصلی خود استفاده میکنند. علاوه بر استفاده از AdWOrd برای گرفتن ترافیک پولی به سایتتان، میتواند برای سئو سایت هم استفاده شود. اینجا چند ایده دمورد پگونگی استفاده از Adwoord برای SEO آمده است.

  • برای تحقیق کردن درمورد کلمان کلیدی

با ارزش ترین استفاده­ی ADword برای SEO، جستجوی کلمات کلیدی است. کلمات کلیدی پایه هر رقابت SEO است و اگر در طبقه خود یک کارشناس هستید، همواره باید درمورد کلمات کلیدی تحقیق کنید زیرا کاربرها مکررا کلمات و عبارات کلیدی غیرقابل قبول را جستجو میکنند که شما به عنوان یک کارشناس هرگز به آنها فکر هم نمیکنید. بدون احتیاج به گفتن، چیزی که برای رتبه بالا اهمیت زیاد دارد این است که مخاطبین شما کدام کلمات کلیدی را جستجو میکنند نه کلمات کلیدی که شما به عنوان یک کارشناس فکر میکنید که در طبقه تان معروفترین هستند.

23

برای پیدا کردن چیزهایی که کاربران جستجو میکنند، شما نیاز به یک ابزار تحقیق کلمات دارید. این درست است که ابزارهای تحقیق مخصوص کلمات (مجانی یا پولی) زایدی وجود دارند اما Google AdWords Keyword Tool جلوتر از همه قرار دارد.

استفاده از AdWords برای تحقیق کلمات کلیدی آسان است. شما هم میتوانید ULR سایتتان را وارد کنید و یا اینکه پایه ی کلمات کلیدی را قرار دهید و سپس ابزار بصورت اتوماتیک، دسته کاملی از کلمات کلیدی پیشنهادی را تولید میکند. به نتایج نگاه کنید و کلمات کلیدی که به نظر مرتبط می آیند و یک جستجوی جهانی عظیم دارند را خلاصه نویسی کنید.همچنین میتوانید مطلب راهکارهای google adsense رو مطالعه کنید.

24

ممکن است بخواهید برای همه کلمات کلیدی تولید شده رتبه بالایی بیاورید، اما بهتر است که روی تعدادی از آنها تمرکز کنید. اکنون ایده این است که کلمات کلیدی که نسبتا راحتتر بهینه میشوند و حجم زیاد جستجو دارند را پیدا کنید. اینها کم رقابت ترین کلمات در Google خواهند بود. به Google.com بروید و هر کدام از کلمات کلیدی که در لیست دارید را وارد کنید. بهتر است اگر عبارت دقیق را جستجو کنید، پس کلمات کلیدی خود را با “” احاطه کنید. یادداشت کنید که برای هر عبارت چند نتیجه وجود دارد. اکنون که تعداد نتایج وب را جمع آوری کردید، نسبت رقابت را با تقسیم تعداد نتایج وب بر  حجم جستجوی جهانی محاسبه کنید. کلمات کلیدی با نسبت بالاتر آسانترین ها برای بهینه کردن هستند.اگر میخواهید از این طریق کسب درآمد کنید مطلب کسب درآمد با google adsense را حتمآ از اکسپرت سئو بخوانید.

اکنون میتوانید یک مبارزه سئو را با کلمات کلیدی خود آغاز کنید هرچند که در ادامه خواهید دید که شروع با یک مبارزه AdWords عاقلانه تر است.

25

  • مطمئن شوید که کلمات کلیدی که انتخاب کردید، به خوبی عمل میکنند.

بعد از اتنخاب کردن کلمات کلیدی، باید مشخص کنید که آیا اینها واقعا برای شما به خوبی عمل میکنند. برای مثال، آیا به خوبی امتیاز میگیرند. مهم نیست که چقدر دقیق این کلمات را انتخاب کردید، اگر آنها را در تمرین آزمایش نکنید، هیچ وقت مطمئن نخواهید بود که آیا به درستی کار میکنند یا نه. میتوانید یک کلمه کلیدی با جستجوی جهانی بالا و سطح رقابتی پایین انتخاب کنید و به هیچ جا نرسید.

برای مثال، برای وبسایت webconfs.com میتوانیم بهینه سازی کلمه کلیدی “بهینه سازی موتور جستجو” را امتحان کنیم. این میتواند یک سال با تلاش های زیاد برای پیدا کردن صفحه اول در گوگل برای “بهینه سازی موتور جستجو” بگیرد و نمیتوان مطمئن شد که این اتفاق می افتد.
اگر به دنبال قیمت سئو سایت هستید با ما تماس بگیرید. ما بهترین ها را به شما پیشنهاد میدهیم.

به هرحال، بیایید فرض کنیم که این اتفاق افتاد و ما بعد از یک سال و کار سخت SEO به بالاترین قسمت گوگل رسیدیم. بیشترین ناامیدی، حتی اگر بالاترین مکان برای “بهینه سازی موتور جستجو” نتایج مورد انتظار را نیاورد زیرا مشخص شود نرخ بازگشتی برای این کلمه کلیدی خاص، بسیار بالا است. از آنجایی که ما خدمات SEO را فراهم نکردیم، افراد زیادی به ما میرسند و “بهینه سازی موتور جستجو” ممکن است آن چیزی که به دنبال آن هستند را به آنها ندهد. در عوض، کلمه کلیدی که کم تر معروف باشد مانند “راهکارهای  SEO” و یا “راهنمای SEO” ممکن است نرخ بازگشت کمتری داشته باشد و بهتر از “بهینه سازی موتور جستجو” برای ما عمل کند.

نتیجه شکه کننده نیست ولی هزینه است. اگر ما یک مبارزه AdWords را آغاز کنیم، مشکلات بسیاری را کم میکند. ما ممکن است $20-50 در Adwords برای “بهینه سازی موتور جستجو” هزینه کنیم و آن یکی دو هفته زمان میکیرد تا مشخص کند که نرخ بازگشتی کلمه کلیدی بالا است و اینکه انجام SEO برای آن درست نیست. این $50-20 در Adword در یک سال زمان هدررفته ی تلاش SEO چخش میشود.

 

  • برای گرفتن یک CTR بهتر با رتبه کنونی شما.

علاوه بر جستجوی کلمه کلیدی، Adwords یک ابزار با ارزش برای بدست آوردن یک CTR (Click Thru Rate) بهتر با رتبه بندی کنونی شما است. ممکن است برای یک کلمه کلیدی داده شده، رتبه بالایی بیاورید، ترافیک زیادی داشته باشید ولی هنوز نتوانید از این ترافیک پول بدست بیاورید زیرا CTR پایین است. دلیل این بسیار گسترده است اما عنوان و توضیح ناکافی میتواند یک دلیل خیلی ممکن باشد.

Adwords میتواند به شما برای گرفتن CTR بهتر کمک کند. برای مثال اگر شما مبارزه تبلیغاتی AdWords را اجرا کنید و از عملکرد آن راضی باشید، ممکن است بخواهید عنوان و توضیح تبلیغ خود را تغییر دهید تا زمانی که به بیشترین CTR برای کلمه کلیدیتان برسید.

مطمئنا، این یکی دو تلاش میخواهد تا ترکیب موفقیت آمیز یک عنوان و توضیح را پیدا کنید و حتی ممکن است در طی فرآیند،CTR خود را پایین بیاورید اما هنگامی که این ترکیب جادویی عنوان و نوشته را پیدا کردید، فقط آنها را برای صفحه خود کپی کرده تا جستجوی CTR خود را بیشنه کرده باشید.

  • برای هدفمندی های جغرافیایی

یکی از استفاده های خوب Adwords برای SEO هدفبندی جغرافیایی است. اگر شما ترافیک را از موقعیت های جغرافیایی زیادی میخواهید، میتوانید از Google Analytics استفاده کنید تا بتوانید موفقیت مکان های مختلف را مقایسه کنید. این کاملا عادی است که اختلاف زیادی برای یک کلمه کلیدی یکسان در بین کشورهای مختلف داشته باشید.

زمانی که به Google Analytic میروید و میبینید که کدام کشور بهترین عملکرد را دارد، میتوانید تلاش بیشتری برای آنها بکنید. برای مثال،  میتوانید صفحه های محلی برای این کشورها درست کنید و یا کلمات کلیدی جغرافیایی هدفمندی با نرخ موفقیت خوب انتخاب کنید.

Adword تنها برای تبلیغ کننده ها ابزار با ارزشی نیست.  این به عنوان یک وسیله برای تبلیغ کننده ها شروع بع کار کرد ولی استفاده از آن فقط به آنها محدود نشد. برای بسیاری ار ناشران و کارشناسان SEO، adword  با ارزشترین وسیله است زیرا حتی یک مبارزه Adword متوسط  نیز میتواند به شما دیدگاه ارزشمندی بدهد و زمان و پول زیادی برای بهینه کردن کردن کلماتی که برایتان کارا نیستند را ذخیره کند.

درباره ی مدیر

علی خضرائی هستم وبمستر سایت اکسپرت سئو, 5 سال هست که در زمینه سئو فعالیت دارم

همچنین ببینید

آموزش ساخت سایت مپ

آموزش ساخت سایت مپReviewed by نویسنده on Nov 8Rating: 5.0سلام خدمت تمامی دوستداران سئو و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

expertseo expertseo 09364229726 contact.expertseo@yahoo.com